MISJA I CELE
  STATUT
  SZUKASZ POMOCY?
  CHCESZ POMÓC?
  SPONSORZY I DARCZYŃCY
  PARTNERZY
  PRZYJACIELE I DORADCY
  AKTUALNOŚCI
  GALERIA
  WŁADZE
  SPRAWOZDANIA FINANSOWE
  KONTAKT
 

O każde dziecko

Get Adobe Flash player

 
Fundacja "O KAŻDE DZIECKO" zaprasza na konsultacje psychologiczne oraz spotkania grupy wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci wymagających terapii. KONSULTACJE...
Jesień integracyjna z Fundacją
 Z dniem 05.10.2015. Zarząd Fundacji ogłasza nabór do programu „INTEGRACYJNA JESIEŃ” Program przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i młodzieży do 18-go roku życia...
 
Ważna informacja dotycząca Konferencji pt."Próba oceny skuteczności metod terapeutycznych stosowanych we wczesnej interwencji."

  Szanowni Państwo,

W związku z Państwa zgłoszeniem na Międzynarodową Konferencję Naukową pt."Próba oceny skuteczności metod terapeutycznych stosowanych we wczesnej interwencji", czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o konieczności odwołania powyższego wydarzenia, z przyczyn niezależnych od Organizatorów.

Pragniemy poinformować, iż na decyzję o odwołaniu Konferencji złożyły się fakty, których przezwyciężenie nie jest w granicach naszych możliwości zarówno finansowych jak i decyzyjnych. Nasze stanowisko powodowane jest  niewystarczającym zainteresowaniem zarówno ze strony Specjalistów do których w główniej mierze adresowany był temat Konferencji, jak i zgłoszone osoby, które nie dopełniając wymaganych formalności, uniemożliwiły nam stosowne potwierdzenie frekwencji naszych Prelegentów m.in. z Niemiec i Czech - osób, których obecność stawała się konieczna do planowego przebiegu niniejszej Konferencji.

Liczymy na wyrozumiałość z Państwa strony, pragnąc jednocześnie zapewnić, że wpłaty uiszczone już przez Państwa na nasze konto, tytułem Konferencji, zostaną w pełni zwrócone.

Z poważaniem
Zarząd Fundacji "O Każde Dziecko".

 


wszystkie aktualności »
 
     
  “O Każde Dziecko” © 2011
Sądecka Fundacja Na Rzecz Wspierania Profilaktyki Terapii i Rehabilitacji Zaburzeń Wieku Rozwojowego
realizacja: optisystem